niedziela, 22 kwietnia 2012

Piosenki disney'owskich wróżek

  Demi Lovato, Selena Gomez, a nawet Zendaya, śpiewają piosenki do Wróżek Disney'a. Którą najbardziej lubicie? Ja szczególnie polecam "Gift of a friend"(Demi Lovato) i "Dig down deeper"(Zendaya)



Demi Lovato "Gift of a friend"



Zendaya Coleman "Dig down deeper"



Selena Gomez "Fly to your heart"



Bridgit Mendler "How to believe"

piątek, 13 kwietnia 2012

Sorcia :)

Mimo, że ostatnio dużo się działo strasznie długo nie pisałam, sora Was bardzo, ale przez to, że byłam cały czas zajeta nie miałam chwili żeby coś napisać :)

czwartek, 29 marca 2012

;)

Ostatnio chłopaki z mojej klasy zrobili się serio hamscy-grr... Trochę szkoda, bo miałam o nich serio dobre zdanie ;( No nic, trudno się mówi, żyje się dalej... Mimo, że mi dokuczają na każdym kroku "stay strong zostaję silna)" :D A z losowaniem było tak, że siedzę z Durczakiem, przede mną siedzi Sebastian, a za mną Rojek, cały dzień mnie dzisiaj przedrzeźniają, za to jak ja z Kaliną na lekcji z Pedagogiem o nim scenkę ułożyłyśmy to on się zaczął wkurzać...


STAY STRONG :* 

czwartek, 22 marca 2012

CHANGE :D

Nowy wygląd :)
 No więc jak sami widzicie zmieniełam nieco bloga :) Myślę, że zyskał ;) A wy co sądzicie???-Piszcie w komach :D Pamiętacie jeszcze stary wygląd??? Zrzut starego bloga ;) (tak na wszelki wypadek jakby ktoś już zapomniał):




wtorek, 20 marca 2012

;(

:(
   Więc tak:
-jestem chora już od tygodnia (juz się czuje zdrowa)
-z tego powodu nie mogę jutro iść do szkoły na pierwszy dzień wiosny (a ma być serio fajni) ;(
-baaardzo tesknie za Kaliną (my BFF)

środa, 14 marca 2012

środa, 7 marca 2012

i znowu ławki :)

  No więc już wiecie o co chodzi w tym całym losowaniu, to tylko powiem, ze wylosowałam Durczaka :) No to tak :D A Martuś znowu (już 3 raz z rzędu) siedzi z Karolina K. - farciary :D

sobota, 3 marca 2012

no title :(

???
Nie wiem jaki dać tytuł więc nie daję ;) [nie no, napisałam "no title"-czyli bez tytułu :)] No więc tak, dziś:
-po pierwsze: strrrasznie DUŻO sprzątałam,
-po drugie: przepisałam z 6 stron zeszytu od polskiego (wiecie, że od wtorku nie było mnie w szkole bo byłam chora),
-no i po trzecie, ale to chyba powinno być "po pierwsze"-byłam w Wyszkowie (glupia, glupia dziura) zeby kupic buty :) No i tak miałam kupić trampki do szkoły i skaty, ale skatów takich co bym chciala, nie było ;(
No, a moje trampki sa pomarańczowe :D

czwartek, 1 marca 2012

Sorry???

Sorcia ;)
  Sorry, że dawno nie pisałam, ale ostatnio wciągnęła mnie nowa stronka :) No i jestem chora... ;) Nie chodzę do szkoły :D Za to przez to tak się zstęskniłam za Kaliną (my BFF, już o tym chyba pisałam, nie?), że wam mówię :( No a wczoraj siedzę przed TV i przerzucam kanały a tu taka fajna piosenka, i cały czas mi chodzi po głowie [pod spodem tekst-już wydrukowany :)] :




Chodź pokażę Ci
jak bardzo chcę byś był.
Weź sobie mnie, bo tylko Ty
i więcej nic.

Kochanie udawaj, że 
miłość to nie grzech.
Boję się jej, niech prawda śpi 
nic nie mów mi. 
Ciiiii....

Czasem marzę, że 
to nie dzieje się.
Książę z bajki jest moim złym snem,
on męczy mnie. 

I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak. 
Przeklinam nas i kocham nas, 
nie umiem odejść, nie wiem jak.

Więc zabij ją i zabij mnie,
to będzie łatwe, nie bój się. 
Przeklinam Cię i kocham Cię,
z miłości leczy tylko śmierć. 

Big Love,
Big Love,
Big Love,
Big Love.

czwartek, 16 lutego 2012

ławki

Z Paulą :)
Od ostatniego tygodnia mamy w klasie coś takiego jak losowanie ławek :) Na ogół fajne, chociaż ma to też swoje minusy ;) Teraz siedzę z Paulą [na pierwszej ławce-na szczęście nie tej przed nauczycielką (to okropne, kiedy Świderkowa wgapia się swoim "bazyliszkowym" wzrokiem w twój zeszyt)]. Wcześniej siedziałam z Sebastianem na pierwszej ławce przed panią (okropność!!!-ale byłam silna-pamiętajcie to najważniejsze ;P). Wprawdzie głosowanie było wczoraj ale nie miałam czasu żeby dodać posta :)


No, a jutro wybieram się z dziewczynami na zapusty :). Chociaż podejrzewam, że z tego będzie jeden wielki kwasss :P.

wtorek, 14 lutego 2012

Walentynki
  Sorry, że przez tydzień nie pisałam ale byłam zajęta (zrobiłam ponad 20 walentynek-dla całej klasy-ale o tym potem; byłam u znajomych; itd. ...)
Fakt, że życzę wszystkim romantycznych walentynek :*


  No to dzisiaj wysłałam walentynki dla całej klasy :) Łącznie dostałam 7 walentynek (+3 lizaki z napisem "love"). Wiem, że możecie pomyśleć, że to dziwne, że wysyłam walentynki dla całej klasy w moim wieku (mnie to i tak gówno ;P), "oficjalnym powodem" było to, żeby nikt się na mnie nie obraził, ale prawdziwy (co dostrzegła tylko Martuś-szacun) to to że jakbym wysłała do tych osób które mi się podobają, to by się zaraz zaczęły "ochy" i "achy", że się w nich zakochałam, a to nie (do końca) prawda.<-ale długie zdanie :D Tak więc było super :D 

wtorek, 7 lutego 2012

Fotki z choinki

Zdjęcia z choinki... :D
No to com, to było tak:



Po poprawieniu fryzurki (głupie loczki :P)
[w szkolnej łazience]

  
A to u nas w klasie, w tle szafki, a tuż za nami palce Martusi :D


W koronie "króla balu" (ale cicho, bo rojek nie wie, że ją brałam)


Ostatnie zdjęcie z Kaliną...


poniedziałek, 6 lutego 2012

No i po wszystkim... :)

Choinka ;) Było super... :) Co prawda pare osób nie chciało tańczyć (dokładniej to jedna osoba :P) bo:
-"on się nas wstydzi"
-"on zapomniał jak się tańczy"
-"robimy mu przypał"
-"za rok zatańczy"
Za rok to my go będziemy nie powiem gdzie mieć :P
Zdjęcia wstawię póżniej trochę :)


sobota, 4 lutego 2012

Godzinka i to niecała :)

AAA, to już za godzinkę!!!
  Za godzinę choinka :D Zakaładam żółtą sukienkę z coccodrillo. Właśnie siędzę w papilotach :) No a za jakieś pół godzinki trzeba będzie wychodzić...
  Zdjecia wstawię jutro, specjalnie zabieram aparat :)


  Wczoraj zapomniełam, ale dziś napiszę, wczoraj dekorowałyśmy salę na choinkę i nam uciekły trzy lekcje :) No, ale sala na prawdę duuużo zyskała :D

Ok, ja lecę :*

piątek, 3 lutego 2012

Choinka

To już jutro :D
  CHOINKA już jutro, nie wiecie o co chodzi??? Choinka to dyskoteka na którą przychodzi cała szkoła, dostaje paczki i bawi się do 21:00 (a nawet trochę póżniej), HUUURA!!!
  Jeszcze nie wiem w co się ubiorę... Przed chwilą pisał do mnie rojek (moj "kolega" z klasy) i powiedział żebym założyła to co w tamtym roku (różową spódniczkę z takiej niby siatki, lubię ją nawet), ale po pierwsze nie założe dwa razy tego samego, a po drugie nie ubieram się dla niego tylko dla siebie :P Może innym razem ją założę... :)
  Poza choinką na 15:00, czeka mnie jeszcze próba jasełek (w niedziele wystawiamy je na prawdziwej scenie, nie w szkole) na 9:00, która skończy się pewnie około 13:00, więc będę miała 2 godziny na zrobienie fryzury, a z moimi włosami które w ogóle nie chcą się kręcić to o co najmniej o 3 godziny za mało!!!
 Życzcie powodzenia :)



a ta piosenka w kółko chodzi mi po głowie...
już cała umiem tylko się czasem mylę :)

czwartek, 2 lutego 2012

Moviestarplanet.pl :)
Jak pewnie wiecie, jestem na msp (moviestarplanet), już dość długo (10 lutego równo rok :D). Moje konta to m.in.:
-Jadwisia999 (6 lvl)
-999misia999 (3 lvl)
-999kicia999 (też 3 lvl)
no i jeszcze pare by się uzbierało :)


Możecie mnie zapraszać :)

:(

Jej bolesnej męki ;(
A raczej moja boląca ręka :P Otóż dzisiaj miałam dwa polskie (tak, czwartki od rana są okropne...), a żeby było lepiej na religii Świderkowa* wzięła z nami dodatkową godzinę, oczywiście polski. Tak więc dzisiaj miałam trzy godziny polskiego (a ze Świderkową to tortura a nie polski :P).
Ok, papa, bo zaraz mi ręka odpadnie...


*Świderkowa-a dokładniej p. Teresa Świderek, moja wychowawczyni, jak również nauczycielka polskiego, BAAARDZO surowa, o ile to nie za łagodne określenie.

wtorek, 31 stycznia 2012

O mnie :)

O mnie :)
Cóż mogę powiedzieć???
Nazywam się Jaguś, niedługo skończę 13 lat :D Jestem trochę dziecinna, ale to właśnie w sobie lubię :) Na lekcjach cały czas śpiewam, przez co moja 20-osobowa klasa się na mnie wkurza (i to baaardzo). Na ogół się dobrze uczę, lubię siebie taką jaka jestem [no może z wyjątkiem wyglądu (oprócz oczu, bo te mam prześliczne nie chwaląc się ;P)]. Niżej zdjęcia mojej Misi (kofciam <33) ze mną jak byłam mała, wiem że to dziwne, że w wieku 12 lat śpię z miśkiem, ale nie zasnę jak nie będę miała czegoś w ręcę :D








poniedziałek, 30 stycznia 2012

Nowy blog :)

BLOG
Jak widzicie założyłam bloga, przede wszystkim, dlatego że Kalina (moja naj), założyła jakieś parę dni temu swojego, link >>>http://kalaplkalka.blogspot.com/:) Drugi powód to to, że robię to w "googl'u" a na Google'u mam konto od daaaawna [ale nie od down'a, tylko od dłuuugiego czasu :D]. No to tyle???
Tom pap :*