wtorek, 20 marca 2012

;(

:(
   Więc tak:
-jestem chora już od tygodnia (juz się czuje zdrowa)
-z tego powodu nie mogę jutro iść do szkoły na pierwszy dzień wiosny (a ma być serio fajni) ;(
-baaardzo tesknie za Kaliną (my BFF)

1 komentarz: