Jadwisia999's blog :D
Me new blog ;)
środa, 7 marca 2012
i znowu ławki :)
No więc już wiecie o co chodzi w tym całym losowaniu, to tylko powiem, ze wylosowałam Durczaka :) No to tak :D A Martuś znowu (już 3 raz z rzędu) siedzi z Karolina K. - farciary :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz