środa, 7 marca 2012

i znowu ławki :)

  No więc już wiecie o co chodzi w tym całym losowaniu, to tylko powiem, ze wylosowałam Durczaka :) No to tak :D A Martuś znowu (już 3 raz z rzędu) siedzi z Karolina K. - farciary :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz