poniedziałek, 6 lutego 2012

No i po wszystkim... :)

Choinka ;) Było super... :) Co prawda pare osób nie chciało tańczyć (dokładniej to jedna osoba :P) bo:
-"on się nas wstydzi"
-"on zapomniał jak się tańczy"
-"robimy mu przypał"
-"za rok zatańczy"
Za rok to my go będziemy nie powiem gdzie mieć :P
Zdjęcia wstawię póżniej trochę :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz