czwartek, 16 lutego 2012

ławki

Z Paulą :)
Od ostatniego tygodnia mamy w klasie coś takiego jak losowanie ławek :) Na ogół fajne, chociaż ma to też swoje minusy ;) Teraz siedzę z Paulą [na pierwszej ławce-na szczęście nie tej przed nauczycielką (to okropne, kiedy Świderkowa wgapia się swoim "bazyliszkowym" wzrokiem w twój zeszyt)]. Wcześniej siedziałam z Sebastianem na pierwszej ławce przed panią (okropność!!!-ale byłam silna-pamiętajcie to najważniejsze ;P). Wprawdzie głosowanie było wczoraj ale nie miałam czasu żeby dodać posta :)


No, a jutro wybieram się z dziewczynami na zapusty :). Chociaż podejrzewam, że z tego będzie jeden wielki kwasss :P.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz