wtorek, 31 stycznia 2012

O mnie :)

O mnie :)
Cóż mogę powiedzieć???
Nazywam się Jaguś, niedługo skończę 13 lat :D Jestem trochę dziecinna, ale to właśnie w sobie lubię :) Na lekcjach cały czas śpiewam, przez co moja 20-osobowa klasa się na mnie wkurza (i to baaardzo). Na ogół się dobrze uczę, lubię siebie taką jaka jestem [no może z wyjątkiem wyglądu (oprócz oczu, bo te mam prześliczne nie chwaląc się ;P)]. Niżej zdjęcia mojej Misi (kofciam <33) ze mną jak byłam mała, wiem że to dziwne, że w wieku 12 lat śpię z miśkiem, ale nie zasnę jak nie będę miała czegoś w ręcę :D








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz