To już jutro :D
CHOINKA już jutro, nie wiecie o co chodzi??? Choinka to dyskoteka na którą przychodzi cała szkoła, dostaje paczki i bawi się do 21:00 (a nawet trochę póżniej), HUUURA!!!
Jeszcze nie wiem w co się ubiorę... Przed chwilą pisał do mnie rojek (moj "kolega" z klasy) i powiedział żebym założyła to co w tamtym roku (różową spódniczkę z takiej niby siatki, lubię ją nawet), ale po pierwsze nie założe dwa razy tego samego, a po drugie nie ubieram się dla niego tylko dla siebie :P Może innym razem ją założę... :)
Poza choinką na 15:00, czeka mnie jeszcze próba jasełek (w niedziele wystawiamy je na prawdziwej scenie, nie w szkole) na 9:00, która skończy się pewnie około 13:00, więc będę miała 2 godziny na zrobienie fryzury, a z moimi włosami które w ogóle nie chcą się kręcić to o co najmniej o 3 godziny za mało!!!
Życzcie powodzenia :)
a ta piosenka w kółko chodzi mi po głowie...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz