wtorek, 7 lutego 2012

Fotki z choinki

Zdjęcia z choinki... :D
No to com, to było tak:



Po poprawieniu fryzurki (głupie loczki :P)
[w szkolnej łazience]

  
A to u nas w klasie, w tle szafki, a tuż za nami palce Martusi :D


W koronie "króla balu" (ale cicho, bo rojek nie wie, że ją brałam)


Ostatnie zdjęcie z Kaliną...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz