Zdjęcia z choinki... :D
No to com, to było tak:
Po poprawieniu fryzurki (głupie loczki :P)
[w szkolnej łazience]
A to u nas w klasie, w tle szafki, a tuż za nami palce Martusi :D
W koronie "króla balu" (ale cicho, bo rojek nie wie, że ją brałam)
Ostatnie zdjęcie z Kaliną...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz