wtorek, 31 stycznia 2012

O mnie :)

O mnie :)
Cóż mogę powiedzieć???
Nazywam się Jaguś, niedługo skończę 13 lat :D Jestem trochę dziecinna, ale to właśnie w sobie lubię :) Na lekcjach cały czas śpiewam, przez co moja 20-osobowa klasa się na mnie wkurza (i to baaardzo). Na ogół się dobrze uczę, lubię siebie taką jaka jestem [no może z wyjątkiem wyglądu (oprócz oczu, bo te mam prześliczne nie chwaląc się ;P)]. Niżej zdjęcia mojej Misi (kofciam <33) ze mną jak byłam mała, wiem że to dziwne, że w wieku 12 lat śpię z miśkiem, ale nie zasnę jak nie będę miała czegoś w ręcę :D








poniedziałek, 30 stycznia 2012

Nowy blog :)

BLOG
Jak widzicie założyłam bloga, przede wszystkim, dlatego że Kalina (moja naj), założyła jakieś parę dni temu swojego, link >>>http://kalaplkalka.blogspot.com/:) Drugi powód to to, że robię to w "googl'u" a na Google'u mam konto od daaaawna [ale nie od down'a, tylko od dłuuugiego czasu :D]. No to tyle???
Tom pap :*