Sorcia ;)
Sorry, że dawno nie pisałam, ale ostatnio wciągnęła mnie nowa stronka :) No i jestem chora... ;) Nie chodzę do szkoły :D Za to przez to tak się zstęskniłam za Kaliną (my BFF, już o tym chyba pisałam, nie?), że wam mówię :( No a wczoraj siedzę przed TV i przerzucam kanały a tu taka fajna piosenka, i cały czas mi chodzi po głowie [pod spodem tekst-już wydrukowany :)] :Chodź pokażę Ci
jak bardzo chcę byś był.
Weź sobie mnie, bo tylko Ty
i więcej nic.
Kochanie udawaj, że
miłość to nie grzech.
Boję się jej, niech prawda śpi
nic nie mów mi.
Ciiiii....
Czasem marzę, że
to nie dzieje się.
Książę z bajki jest moim złym snem,
on męczy mnie.
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak.
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak.
Więc zabij ją i zabij mnie,
to będzie łatwe, nie bój się.
Przeklinam Cię i kocham Cię,
z miłości leczy tylko śmierć.
Big Love,
Big Love,
Big Love,
Big Love.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz