czwartek, 1 marca 2012

Sorry???

Sorcia ;)
  Sorry, że dawno nie pisałam, ale ostatnio wciągnęła mnie nowa stronka :) No i jestem chora... ;) Nie chodzę do szkoły :D Za to przez to tak się zstęskniłam za Kaliną (my BFF, już o tym chyba pisałam, nie?), że wam mówię :( No a wczoraj siedzę przed TV i przerzucam kanały a tu taka fajna piosenka, i cały czas mi chodzi po głowie [pod spodem tekst-już wydrukowany :)] :




Chodź pokażę Ci
jak bardzo chcę byś był.
Weź sobie mnie, bo tylko Ty
i więcej nic.

Kochanie udawaj, że 
miłość to nie grzech.
Boję się jej, niech prawda śpi 
nic nie mów mi. 
Ciiiii....

Czasem marzę, że 
to nie dzieje się.
Książę z bajki jest moim złym snem,
on męczy mnie. 

I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak. 
Przeklinam nas i kocham nas, 
nie umiem odejść, nie wiem jak.

Więc zabij ją i zabij mnie,
to będzie łatwe, nie bój się. 
Przeklinam Cię i kocham Cię,
z miłości leczy tylko śmierć. 

Big Love,
Big Love,
Big Love,
Big Love.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz