AAA, to już za godzinkę!!!
Za godzinę choinka :D Zakaładam żółtą sukienkę z coccodrillo. Właśnie siędzę w papilotach :) No a za jakieś pół godzinki trzeba będzie wychodzić...Zdjecia wstawię jutro, specjalnie zabieram aparat :)
Wczoraj zapomniełam, ale dziś napiszę, wczoraj dekorowałyśmy salę na choinkę i nam uciekły trzy lekcje :) No, ale sala na prawdę duuużo zyskała :D
Ok, ja lecę :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz