sobota, 4 lutego 2012

Godzinka i to niecała :)

AAA, to już za godzinkę!!!
  Za godzinę choinka :D Zakaładam żółtą sukienkę z coccodrillo. Właśnie siędzę w papilotach :) No a za jakieś pół godzinki trzeba będzie wychodzić...
  Zdjecia wstawię jutro, specjalnie zabieram aparat :)


  Wczoraj zapomniełam, ale dziś napiszę, wczoraj dekorowałyśmy salę na choinkę i nam uciekły trzy lekcje :) No, ale sala na prawdę duuużo zyskała :D

Ok, ja lecę :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz