???
Nie wiem jaki dać tytuł więc nie daję ;) [nie no, napisałam "no title"-czyli bez tytułu :)] No więc tak, dziś:
-po pierwsze: strrrasznie DUŻO sprzątałam,
-po drugie: przepisałam z 6 stron zeszytu od polskiego (wiecie, że od wtorku nie było mnie w szkole bo byłam chora),
-no i po trzecie, ale to chyba powinno być "po pierwsze"-byłam w Wyszkowie (glupia, glupia dziura) zeby kupic buty :) No i tak miałam kupić trampki do szkoły i skaty, ale skatów takich co bym chciala, nie było ;(
No, a moje trampki sa pomarańczowe :D
Nie wiem jaki dać tytuł więc nie daję ;) [nie no, napisałam "no title"-czyli bez tytułu :)] No więc tak, dziś:
-po pierwsze: strrrasznie DUŻO sprzątałam,
-po drugie: przepisałam z 6 stron zeszytu od polskiego (wiecie, że od wtorku nie było mnie w szkole bo byłam chora),
-no i po trzecie, ale to chyba powinno być "po pierwsze"-byłam w Wyszkowie (glupia, glupia dziura) zeby kupic buty :) No i tak miałam kupić trampki do szkoły i skaty, ale skatów takich co bym chciala, nie było ;(
No, a moje trampki sa pomarańczowe :D
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz