niedziela, 22 kwietnia 2012

Piosenki disney'owskich wróżek

  Demi Lovato, Selena Gomez, a nawet Zendaya, śpiewają piosenki do Wróżek Disney'a. Którą najbardziej lubicie? Ja szczególnie polecam "Gift of a friend"(Demi Lovato) i "Dig down deeper"(Zendaya)



Demi Lovato "Gift of a friend"



Zendaya Coleman "Dig down deeper"



Selena Gomez "Fly to your heart"



Bridgit Mendler "How to believe"

piątek, 13 kwietnia 2012

Sorcia :)

Mimo, że ostatnio dużo się działo strasznie długo nie pisałam, sora Was bardzo, ale przez to, że byłam cały czas zajeta nie miałam chwili żeby coś napisać :)

czwartek, 29 marca 2012

;)

Ostatnio chłopaki z mojej klasy zrobili się serio hamscy-grr... Trochę szkoda, bo miałam o nich serio dobre zdanie ;( No nic, trudno się mówi, żyje się dalej... Mimo, że mi dokuczają na każdym kroku "stay strong zostaję silna)" :D A z losowaniem było tak, że siedzę z Durczakiem, przede mną siedzi Sebastian, a za mną Rojek, cały dzień mnie dzisiaj przedrzeźniają, za to jak ja z Kaliną na lekcji z Pedagogiem o nim scenkę ułożyłyśmy to on się zaczął wkurzać...


STAY STRONG :* 

czwartek, 22 marca 2012

CHANGE :D

Nowy wygląd :)
 No więc jak sami widzicie zmieniełam nieco bloga :) Myślę, że zyskał ;) A wy co sądzicie???-Piszcie w komach :D Pamiętacie jeszcze stary wygląd??? Zrzut starego bloga ;) (tak na wszelki wypadek jakby ktoś już zapomniał):




wtorek, 20 marca 2012

;(

:(
   Więc tak:
-jestem chora już od tygodnia (juz się czuje zdrowa)
-z tego powodu nie mogę jutro iść do szkoły na pierwszy dzień wiosny (a ma być serio fajni) ;(
-baaardzo tesknie za Kaliną (my BFF)

środa, 14 marca 2012

środa, 7 marca 2012

i znowu ławki :)

  No więc już wiecie o co chodzi w tym całym losowaniu, to tylko powiem, ze wylosowałam Durczaka :) No to tak :D A Martuś znowu (już 3 raz z rzędu) siedzi z Karolina K. - farciary :D