czwartek, 29 marca 2012

;)

Ostatnio chłopaki z mojej klasy zrobili się serio hamscy-grr... Trochę szkoda, bo miałam o nich serio dobre zdanie ;( No nic, trudno się mówi, żyje się dalej... Mimo, że mi dokuczają na każdym kroku "stay strong zostaję silna)" :D A z losowaniem było tak, że siedzę z Durczakiem, przede mną siedzi Sebastian, a za mną Rojek, cały dzień mnie dzisiaj przedrzeźniają, za to jak ja z Kaliną na lekcji z Pedagogiem o nim scenkę ułożyłyśmy to on się zaczął wkurzać...


STAY STRONG :* 

czwartek, 22 marca 2012

CHANGE :D

Nowy wygląd :)
 No więc jak sami widzicie zmieniełam nieco bloga :) Myślę, że zyskał ;) A wy co sądzicie???-Piszcie w komach :D Pamiętacie jeszcze stary wygląd??? Zrzut starego bloga ;) (tak na wszelki wypadek jakby ktoś już zapomniał):




wtorek, 20 marca 2012

;(

:(
   Więc tak:
-jestem chora już od tygodnia (juz się czuje zdrowa)
-z tego powodu nie mogę jutro iść do szkoły na pierwszy dzień wiosny (a ma być serio fajni) ;(
-baaardzo tesknie za Kaliną (my BFF)

środa, 14 marca 2012

środa, 7 marca 2012

i znowu ławki :)

  No więc już wiecie o co chodzi w tym całym losowaniu, to tylko powiem, ze wylosowałam Durczaka :) No to tak :D A Martuś znowu (już 3 raz z rzędu) siedzi z Karolina K. - farciary :D

sobota, 3 marca 2012

no title :(

???
Nie wiem jaki dać tytuł więc nie daję ;) [nie no, napisałam "no title"-czyli bez tytułu :)] No więc tak, dziś:
-po pierwsze: strrrasznie DUŻO sprzątałam,
-po drugie: przepisałam z 6 stron zeszytu od polskiego (wiecie, że od wtorku nie było mnie w szkole bo byłam chora),
-no i po trzecie, ale to chyba powinno być "po pierwsze"-byłam w Wyszkowie (glupia, glupia dziura) zeby kupic buty :) No i tak miałam kupić trampki do szkoły i skaty, ale skatów takich co bym chciala, nie było ;(
No, a moje trampki sa pomarańczowe :D

czwartek, 1 marca 2012

Sorry???

Sorcia ;)
  Sorry, że dawno nie pisałam, ale ostatnio wciągnęła mnie nowa stronka :) No i jestem chora... ;) Nie chodzę do szkoły :D Za to przez to tak się zstęskniłam za Kaliną (my BFF, już o tym chyba pisałam, nie?), że wam mówię :( No a wczoraj siedzę przed TV i przerzucam kanały a tu taka fajna piosenka, i cały czas mi chodzi po głowie [pod spodem tekst-już wydrukowany :)] :




Chodź pokażę Ci
jak bardzo chcę byś był.
Weź sobie mnie, bo tylko Ty
i więcej nic.

Kochanie udawaj, że 
miłość to nie grzech.
Boję się jej, niech prawda śpi 
nic nie mów mi. 
Ciiiii....

Czasem marzę, że 
to nie dzieje się.
Książę z bajki jest moim złym snem,
on męczy mnie. 

I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak. 
Przeklinam nas i kocham nas, 
nie umiem odejść, nie wiem jak.

Więc zabij ją i zabij mnie,
to będzie łatwe, nie bój się. 
Przeklinam Cię i kocham Cię,
z miłości leczy tylko śmierć. 

Big Love,
Big Love,
Big Love,
Big Love.