wtorek, 14 lutego 2012

Walentynki
  Sorry, że przez tydzień nie pisałam ale byłam zajęta (zrobiłam ponad 20 walentynek-dla całej klasy-ale o tym potem; byłam u znajomych; itd. ...)
Fakt, że życzę wszystkim romantycznych walentynek :*


  No to dzisiaj wysłałam walentynki dla całej klasy :) Łącznie dostałam 7 walentynek (+3 lizaki z napisem "love"). Wiem, że możecie pomyśleć, że to dziwne, że wysyłam walentynki dla całej klasy w moim wieku (mnie to i tak gówno ;P), "oficjalnym powodem" było to, żeby nikt się na mnie nie obraził, ale prawdziwy (co dostrzegła tylko Martuś-szacun) to to że jakbym wysłała do tych osób które mi się podobają, to by się zaraz zaczęły "ochy" i "achy", że się w nich zakochałam, a to nie (do końca) prawda.<-ale długie zdanie :D Tak więc było super :D 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz