BLOG
Jak widzicie założyłam bloga, przede wszystkim, dlatego że Kalina (moja naj), założyła jakieś parę dni temu swojego, link >>>http://kalaplkalka.blogspot.com/:) Drugi powód to to, że robię to w "googl'u" a na Google'u mam konto od daaaawna [ale nie od down'a, tylko od dłuuugiego czasu :D]. No to tyle???
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz