czwartek, 29 marca 2012

;)

Ostatnio chłopaki z mojej klasy zrobili się serio hamscy-grr... Trochę szkoda, bo miałam o nich serio dobre zdanie ;( No nic, trudno się mówi, żyje się dalej... Mimo, że mi dokuczają na każdym kroku "stay strong zostaję silna)" :D A z losowaniem było tak, że siedzę z Durczakiem, przede mną siedzi Sebastian, a za mną Rojek, cały dzień mnie dzisiaj przedrzeźniają, za to jak ja z Kaliną na lekcji z Pedagogiem o nim scenkę ułożyłyśmy to on się zaczął wkurzać...


STAY STRONG :* 

4 komentarze: